عجیب‌ترین دزدی که در استان مازندران و شهرستان بابل سال گذشته دستگیر شد

رازی که در کلانتری شهرستان بابل لو رفت
پلیس شهرستان بابل مدت ها بود که گشت هایش را برای بدام انداختن یک فرد ویژه بسیج کرده بود. او در تاریکی شب چون شبح از تیرهای برق بالا می رفت و در چشم برهم زدنی منطقه ای را در تاریکی فرو می برد.

photo_2017-03-30_01-19-17

 

پلیس به دنبال دزد سیم های برق بود. مردی که با اقدامات خود مردم این شهر و روستاههای اطراف را کلافه کرده بود.

تلاش ها برای ردیابی این مرد ناشناس ادامه داشت تا اینکه یکی از دوربین های نصب شده و خیابانی تصور او را شکار کرد.

با شناسایی چهره این دزد ، اقدامات برای بدست آوردن ردی از مخفیگاه او در دستور کار قرار گرفت تا اینکه کلبه روستایی که بعنوان پایگاه سرقت های او بود به محاصره ماموران درآمد.

سرهنگ”سید محسن جعفری” فرمانده انتظامی شهرستان بابل در باره این دزد ویژه می گوید: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق و کابل در سطح شهرستان بابل و روستاهای حومه این شهر، موضوع به طور ویژه در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت .

وی افزود:ماموران پس از شناسایی متهم به سرقت با تقویت گشت های انتظامی و انجام اقدامات ویژه پلیسی ، متهم به نام ” مهدی- ح ” ۳۲ ساله را در مخفیگاهش در یکی از روستاهای حومه شهر دستگیر کردند.

متهم در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس به بیش از۲۰ فقره سرقت سیم برق به میزان یک هزار و ۶۰۰ متر در سطح شهر و روستاهای حومه شهر، اقرار کرد.

سرهنگ جعفری با اشاره به ویژگی های فردی متهم به سرقت عنوان داشت، متهم در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس ادعا کرد بدنش نسبت به الکتریسته مقاوم بوده و به هیچ وجه حتی در زمان بارندگی و خیس بودن لباس ها دچار برق گرفتگی نخواهد شد.

کارآگاهان پلیس برای اطمینان از ادعای این فرد وی را با رعایت همه جوانب ایمنی مورد آزمایش قرار دادند که در نتیجه مشخص شد این فرد دچار برق گرفتگی نخواهد شد.

متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.


 اختصاصی سایت

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *