شرور ترین زنان تاریخ

به‌ صورت طبیعی زنان سنبل عشق، توجه و تواضع هستند. آن‌ها معمولاً با صفاتی مثل خوش‌رفتاری، وقار، ازخودگذشتگی شناخته می‌شوند ولی در حقیقت تاریخ آکنده از زنانی است که واقعن این دیدگاه و نگرش را تغییر داده‌اند. بعضی از آن‌ها برای مدت‌ها دنیا را در سایه‌ی ترس و وحشت فرو بردند. در تمام تاریخ نام زنان شیطان‌صفتی دیده می‌شود که از شکنجه، ظلم و ستم، قتل و آزار دیگران به دلایل مختلف لذت می‌بردند. همیشه توجه ما به نام مردان بدنام و شرور در تاریخ جلب می‌شود و فراموش می‌کنیم زنانی بوده‌اند که حقیقتن تعبیر نام شیطان محسوب می‌شدند.

بورلی اَلیت

irma-grese
ایرما گریس در روز هفتم اکتبر سال ۱۹۲۳ در شهر ورچن ایالت خودمختار مکلنبورگ کشور آلمان متولد شد. او یکی از کارمندان حزب نازی در اردوگاه‌های مرگ راونسبروک و آشویتس و سرپرست اردوگاه کار اجباری برگن ـ بلزن بود. بعد از اتمام جنگ جهانی دوم ایرما گریس به اتهام جنایت علیه بشریت محاکمه و به اعدام محکوم شد. 
گریس عاشق شکنجه‌ی زندانی‌ها با انواع روش‌های دردناک و غیرانسانی بود و یکی از سرگرمی‌های او پوشیدن چکمه‌های سنگین برای لگدزدن به زندانی‌ها محسوب می‌شد. او همیشه یک سلاح کمری به همراه داشت و به دنبال بهانه‌ای برای استفاده از آن بود. گریس که با لقب‌های دیو بلزن، دیو زیبارو و یا کفتار آشویتس شناخته می‌شد، در ۱۳ دسامبر ۱۹۴۵ و درحالی‌که تنها ۲۲ سال و ۶۷ روز سن داشت، به دار آویخته شد. او جوان‌ترین زن محکوم به اعدام در سیستم قضایی کشور انگلستان در قرن بیستم محسوب می‌شود.

مایرا هیندلی

Moors-murders-Ian-Brady-victims-dead-myra-hindley-1005557
مایرا هیندلی یک قاتل سریالی انگلیسی بود که در سال ۱۹۴۲ متولد شد. او با همکاری یان برَدی به تجاوز و قتل پنج کودک و نوجوان اقدام کرده بود. این دو هیولای نفرت‌انگیز، مسئول ربودن، سوءاستفاده‌ی جنسی، شکنجه و قتل سه کودک زیر ۱۲ سال و دو نوجوان ۱۶ و ۱۷ ساله بودند که ابن اقدامات توسط برادرشوهر ۱۷ ساله‌ی هیندلی به اطلاع پلیس  رسید . در دادگاه ، هیندلی شرکت  در جنایات مذکور را انکار کرد ولی نهایتاً در ارتکاب سه مورد از قتل‌ها مقصر شناخته شد و به حبس ابد محکوم گردید و در سال ۲۰۰۲ در زندان مرد.

بورلی اَلیت

beverly-gail-allitt-03
بورلی گیل الیت معروف به فرشته‌ی مرگ، نیز یک قاتل سریالی انگلیسی است که حتماً باید در این فهرست از او نام برد. او متهم به قتل چهار کودک و تلاش برای کشتن سه کودک بود و همین‌طور رساندن آسیب فیزیکی شدید به شش کودک دیگر بود.جنایات بورلی اَلیت در یک دوره‌ی ۵۹ روزه از فوریه تا آوریل سال ۱۹۹۱، وقتی‌که او عنوان پرستار رسمی در بخش اطفال بیمارستان کستیون و گرنتهام شهر لینکلن شایر مشغول به کار بود، صورت گرفت. او حداقل دو تن از قربانیانش را با تزریق بیش‌ازحد انسولین و تعدادی را با تزریق آمپول هوا به قتل رساند البته پلیس هیچ‌گاه موفق به کشف نحوه‌ی دقیق ارتکاب قتل‌ها نشد. در سال ۱۹۹۳ محاکمه‌ی بورلی اَلیت در دادگاه سلطنتی شهر ناتینگهام برگزار شد و درنهایت او به تحمل ۱۳ بار حبس ابد (برای جلوگیری از بخشوده شدن احتمالی) محکوم شد. سخنگوی دادگاه اعلام کرد او یک خطر واقعی و جدی برای دیگران است و تحت هیچ شرایطی استحقاق آزاد شدن را ندارد. در حال حاضر او در بیمارستان امنیتی رمپتون شهر ناتینگهام شایر دوران محکومیت خود را می‌گذراند.

بل گونس

belle_gunness-620x330
گونس که با ۱۸۲ سانتیمتر قد و ۹۱ کیلوگرم وزن یک زن قدرتمند محسوب می‌شد، یکی از قاتلین سریالی بسیار خطرناک و پرکار آمریکا بود و او که اصالت نروژی داشت، مظنون اصلی پرونده‌ی قتل دو همسر و همه فرزندانش به شمار می‌آمد و در این میان به قتل بیشتر خواستگارها، دوست‌پسرها و دو دخترش مرتل و لوسی اعتراف کرده بود.
انگیزه‌ی او از این قتل‌ها بسیار پیش‌پاافتاده و ساده بود. درواقع منبع درآمد او برای گذران زندگی، مبالغ بیمه‌ی عمر و ارثیه‌ی همسر و فرزندان و همین‌طور تصرف اموال خواستگارها و دوست‌پسرهایش بود. بر اساس گزارش‌های پلیس او در طی چند دهه از زندگی‌اش، بیش از بیست نفر را به قتل رسانده و ماترک آن‌ها تصرف نموده است و حتی بعضی از منابع غیررسمی تعداد قربانی‌های را بیش از صد نفر عنوان می‌کنند.

 


منبع : اختصاصی

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *